Erbos ofis 0505

1998 yılında ERBOS ÇORAP A.Ş. olarak çorap sektörüne ilk adımını atan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren sürekli bir gelişim ve büyüme trendi içerisinde olmuş, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek vizyonunu her geçen gün yenileyerek sektörde yerini almıştır.

ERBOS ÇORAP’ın üretim kalitesi, bakış açımızdaki en önemli değeridir. Üretim ve sonrasında kaliteyi yakalamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için;  planlama aşamasından itibaren her noktada kalite kontrol sistemleri kurumsal olarak çalıştırılmaktadır. Bu nedenle, Avrupa'nın ve dünyanın birçok büyük markası için üretim yaparak, sayılı çorap ihracatçıları arasında yerini almıştır.

ERBOS, çorap üretimine yapılan yatırımlar ve çorap ihracatına katkısıyla istikrarlı bir gelişme ve iyileştirme sürecini takip etmektedir. ERBOS' un bu gelişmeleri, güçlü sermaye yapısı, başarılı yönetim, en yeni gelişmekte olan teknolojilerle güncelleme ve tüketicilerin değişen eğilimlerinin dikkate alınması gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.