Coolmax®

Terin, özel 4 kanallı fiber yapısı ile, çok hızlı bir şekilde dışarı atılmasını sağlayarak, vücudun terleme için daha az enerji harcamasına neden olan bir kumaş teknolojisidir. Çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Buharlaşmayı kolaylaştırır ve nefes alabilirlik özelliği sağlar. Serin tutar.

Terin dışarıya atılması insan vücudunu yorucu etki yapar ve enerji gerektirir. Kolay buharlaşma ise vucudun terleme için daha az enerji harcamasını sağlar. Coolmax ® ın nefes alabilirliği ve kolay kuruma özelliği sayesinde vücut terleme ile konforundan bir şey kaybetmez. Bakımı kolaydır, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Thermocool®

ThermoCool mevsim ne olursa olsun ikili termo-regülasyon işlevi ile üstün konfor sunan akıllı bir teknolojidir. Soğukken ani sıcaklık değişikliklerini bloke ederek üşüme hissini önleyen ve sıcakken harareti ile nemi uzak tutan ideal bir teknolojidir.

Thermolite®

Polyester esaslı termal özellikli elyaftır. Thermolite® in sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak olmasını hem de daha hafif olmasını sağlamaktadır.

Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak konforun devamlılığını sağlamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Cordura®

Cordura,  aşınmaya karşı, sürtmeye, kopmaya, yırtılmaya ve çarpmaya dayanıklı yüksek pertformanslı sertifikalı sentetik bir kumaştır.

Temel Özellikler:
• Standart naylon’a göre 2 kat dayanıklı
• Polyester’e göre 3 kat dayanıklı
• Pamuk’a göre 10 kat dayanıklı

Kevlar®

Kevlar, çok hafif karbon kökenli çok sağlam liflerden oluşan bir malzemedir. Özelliği gereği yüksek çekme mukavemetine ve yüksek esneklik modülüne sahiptir. Kesilmeye, çizilmeye, aşınmaya ve sürtünmeye karşı dayanıklılığı yüksek bir yapıdadır.